Złóż deklarację wyboru przychodni POZ

Możesz skorzystać z jednego z dwóch sposobów złożenia deklaracji, w zależności od tego czy posiadasz już Internetowe Konto Pacjenta (IKP), lub założyłeś/aś e-konto pacjenta. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta zachęcamy do założenia go w tym miejscu.
Important information about declaration methodJeżeli masz zarejestrowane konto w IKP
1
Przejdź na portal pacjent.gov.pl oraz zaloguj się do IKP.
2
Wejdź w zakładkę Moje konto, przewiń do sekcji Twoja Podstawowa Opieka Zdrowotna (POZ), a w sekcji Lekarz wybierz Nowa deklaracja.
3
Wpisz swoje dane, podaj adres przychodni, oraz wybierz kadrę medyczną. Następnie złóż deklarację wybierając Podpisz deklarację.
(Powtórz czynność wybierając pielęgniarkę i dodatkowo, tylko w przypadku kobiet - położną)

W ciągu 24h wyślemy Ci e-mailem potwierdzenie zapisania się do naszej przychodni, od tej pory będziesz mógł/mogła zapisać się na bezpłatną wizytę lekarza, pielęgniarki i położnej POZ, stacjonarną lub online.
Zarejestruj się w dimedic
Important information about declaration methodNie masz zarejestrowanego konta lub chcesz wypełnić deklaracje osobiście
W przypadku braku konta w IKP, lub e-konta pacjenta możesz pobrać deklaracje z plików poniżej, wypełnić je i wysłać na naszego maila [email protected]. Dodatkowo, żeby zacząć korzystać z darmowej przychodni jak najszybciej wyślij nam deklarację pocztą lub zadzwoń do nas i umów się na jej odebranie z dogodnego dla Ciebie miejsca.

Deklaracje możesz również złożyć osobiście, w placówce. Przyjdź do wybranej przychodni i przynieś uzupełnioną deklarację, lub wypełnij ją na miejscu. Nie musisz się wcześniej umawiać, wszystkie formalności załatwisz w recepcji, bez kolejek.

Pobierz deklaracje w formacie PDF:
Lekarz POZDownload doctor declarationPielęgniarka POZDownload nurse declarationPołożna POZDownload midwife declaration
Poniżej możesz zmienić swoje preferencje odnośnie używania plików cookies. Więcej informacji uzyskasz w naszej polityce cookies.