Smiling doctor

O nas

Dimedic od początku rozwijał się jako przychodnia telemedyczna, świadczącą usługi online. Skupiona na Pacjencie – jego potrzebach i zapewnieniu mu dostępności do profesjonalnej pomocy medycznej. Troszcząca się o zdrowie Pacjentów, zawsze kiedy tego potrzebują, gdziekolwiek są. Każda konsultacja lekarska, którą wprowadzaliśmy do naszej oferty, była kolejnym krokiem w realizacji holistycznego modelu opieki nad Pacjentem. Teraz, pod koniec 2021 roku, po niemal 7 latach rozwijania telemedycyny w Dimedic, stawiamy kolejny, niezwykle dla nas ważny krok – uruchamiamy sieć przychodni podstawowej opieki zdrowotnej finansowanych przez NFZ, łączących zalety opieki stacjonarnej i telemedycznej i dających pacjentom zupełnie nową jakość świadczeń zdrowotnych.

Przychodnie stacjonarne Dimedic są miejscem, które łączy to, co najlepsze w opiece zdrowotnej na NFZ (bezpłatne konsultacje z lekarzem i możliwość odbycia tradycyjnej wizyty w gabinecie) z tym, co ma do zaoferowania Dimedic online – dostępność, szybkość konsultacji z lekarzem i nowoczesność. Rozumiemy, jak istotny jest czas w uzyskaniu pomocy medycznej. Wiemy też jak trudne jest czekanie na infolinii czy ustawianie się w kolejce w oczekiwaniu na wolny termin. Dlatego postanowiliśmy to zmienić i zaoferować naszym Pacjentom nową, lepszą jakość darmowych usług medycznych.

Wybierz jedną z naszych przychodni POZ jako swoją i przekonaj się, jak wygląda nowa jakość opieki zdrowotnej. Wystarczy, że wypełnisz deklarację w IKP, online lub w placówce stacjonarnej i od tej pory możesz cieszyć się darmową opieką zdrowotną w nowoczesnej przychodni Dimedic.
Smiling doctor